Na naši parceli smo potrebovali gnojilo za travo, ker ni hotela rasti

Kako smo bili srečni, ko smo kupili parcelo, ker smo vedeli, da bo to naš prostor, kjer bomo velikokrat pekli in se imeli lepo. Tako smo se lotili dela in parcelo zravnali, potem pa smo potrebovali gnojilo za travo, ker trava nikakor ni hotela rasti. To se je zgodilo zaradi tega, ker smo to delali v največji vročini in nismo imeli možnosti zalivanja.

Tako smo na travo čakali dlje časa, seveda je gnojilo za travo pomagalo, kaj šele bi bilo, če gnojila ne bi imeli. Že tako je trava rasla zelo počasi. Tako zelo počasi, da je mož dal že drugo gnojilo za travo, da bi le trava rasla.

Potem pa so prišli deževni dnevi in seveda nas ni bilo takrat na parcelo, ker nismo imeli gori prav nič za početi. Tako je minil cel teden, preden smo prišli gor in šele potem sem videla in bila presenečena, kako zelo je zrasla trava. Končno!

Potreben je bil dež. Tisti teden je še naprej deževalo in tako smo bili vsi srečni, ker smo vedeli, ga ne bo več potrebno kupovati gnojilo za travo, ker bo trava rasla sama, saj je deževalo.

Potem pa so spet nastopili sončni dnevi in tako je trava začela rasti še bolj. Mo je izkoristil in vseeno kupil gnojilo za travo, da bi še hitreje rasla. V roku enega meseca je bila trava povsod in tako so se pikniki brez blata na čevljih začeli.

Nikoli si nisem mislila, da trava lahko tako dolgo raste, kajti doma imamo vedno problem, da zraste prehitro in moramo neprestano kositi, kaj šele, da bi potrebovali gnojilo za travo, potem bi šele rasla. Sedaj tudi na parceli raste trava, ko je enkrat zrasla. Sedaj tudi tukaj ni več potrebno gnojilo za zemljo, na to lahko pozabimo.